Yaşgünü Hediyesi

Doğum Günü Hediyesi Ne alınır

Kişiye yakınlığımıza göre karar vermemiz durumlardan birisi de yaşgünü hediyesi.
Özel Biriyse

Royalmond müşterileri, özel kişinin yaşgünü kutlamasını bir hediyeden ziyade bir deneyim olarak düşünür. Gün başından başlar. 🙂

O zaman yaşgünü kutlaması gün başından genelde başlar. Aldığınız hediyenin yanında bir de ayrıca ön hediye verildiği de görülmüştür. Bu genelde karşı tarafın cinsiyetine göre değişkenlik gösterse de Royalmond ürünlerini hanım veya erkek olması farketmeksizin hediye olarak kullanılabilir.

İş Arkadaşımız veya müşterimiz, iş ortağımız gibi kimselerdense

O zaman bu durumda, kendisine eğer zevkini biliyorsanız badem ezmesi veya bademli çikolata gönderebilirsiniz. Bilmiyorsanız Royalmond İkil aranjman gönderebilir, risk almazsınız.

Yaşgünü partisi Düzenleyecekler

Eğer sadece hediye almakla yetinmeyip, hediye aldığınız kişiye yaşgünü kutlaması düzenlemek istiyorsanız, ön planlama işleri kolaylaştırır. Eğer kişisel dokunuşunuzu atmak istiyorsanız, katılım davetiyesini 1 hafta önceden gönderin. Katılacaklar da buna göre planlarını ayarlayabilirler.

Yaşgünü Pastası

Yaşgünü kutlamalarının yaş tanımayan ritüellerinden biri de yaş pasta. Bizim önerimiz, Royalmond marzipan ile kaplı bir yaş günü pastası. Aromasının marzipanla zenginleştiği ve şeker hamurunu yemeyenlere bile kendini yedirecek olan marzipan kaplamalı bir yaş günü pastası. MMM nefis.

Verilebilecek Hediyeler

Ücretsiz Hizmetler & Fırsatlar

(İstanbul içinde) Sizin adınıza teslimat yapılması
(Diğer illerde ise) Gönderimin sizin adınızla gerçekleştirilmesi