Teşekkür Hediyesi

Sizi derdinizden kurtaran doktora, öğretmenler gününde en favori öğretmeninize, size yardımcı olan avukata güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi istiyorsanız işte size en güzel seçeneklerden biri.

Hediye vermek yasal mı?

İlk önce bu soruyu cevaplamakta fayda var. Konuyla ilgili herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın diye, iyi niyetli hediye kapsamında düşünmemiz gerekmekedir.
Aldığı hizmetten memnun kalan bir kişi , memnuniyetini ifade etmek için kamu görevlisine içinden gelerek hediyeler verebilmektedir.

Hastanede yatan bir hastanın kendisine iyi muamele eden doktora, hemşireye taburcu olduktan sonra getirdiği tatlı örnek olarak verilebilir.

Verilen hediye, doktor öğretmen veya vereceğiniz kimsenin size karşı davranışlarını, vicdanını kısıtlayıcı olmamalıdır.

Hangi tür Hediyeler Verilmez?

  • Pahalı
  • Cinsel çağrışımlı
  • Canlı

temalar hediye olarak verilmemelidir.

Kendinizi hediye vereceğiniz yerine koyduğunuzda, sizi zor durumda bırakacak hediye almak istemeyeceğiniz durumları aklınıza getirerek, verilmeyecek türdeki diğer hediyeleri de bulabilirsiniz.

Bu temel kurallar eşliğinde, sizi derdinizden kurtaran doktora, öğretmenler gününde en favori öğretmeninize, size yardımcı olan avukata güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi istiyorsanız işte size bir teşekkürler hediyesi. İstediğiniz Royalmond Kutusu’nu seçin, içine konulacak notu da bize bildirin. Bu kadar.

Sizin probleminizi çözmek için araştırma yaparken avukata, size veya çocugunuza okul yıllarınızda destek olan öğretmene ağzını tatlandıracağı bir hediye güzel olur.

Böylece yorgunluk kahvesini içerken, kahvesiyle birlikte hediye ettiğiniz lezzetlerimizin keyfine varacak. Şık kutumuz da gözünün önünde sizi hatırlatacak.

İşte Hediye Önerimiz

Royalmond İkili Lezzet Aranjmanı

En çok beğenilen iki ürünümüzü bir arada sunan 500 Gramlık paket.
Doğaya saygılı metal kutu
Minimal tasarım
60% Oranlı Nefis Badem Ezmesi
70% kakao oranlı, cins bademli nefis Dive

*Ürünümüzü ilk defa alacak müşterilerimize, hediye paketinin yanında tatmaları için tadımlık ambalajlar da göndereceğiz. Böylece hediyenin jelatinini açmadan içindeki ürünün lezzet kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirler.