Beraber yıllarınızı geçirdiğiniz iş arkadaşınız, personelinizi kuru bir hoşcakalla yollamak istemezsiniz. Leziz Royalmond lezzetlerimize sahip gurme kutularından birini espirili bir notla süsleyerek, arkadaşınıza güzel bir hediye verebilirsiniz.

“Hiç bir tavsiyeye kulak asmasan da şimdi onları vereceğin zamana geldin dostum. Şimdi Necdet Dayı’nın neler hissettiğini anlayacaksın. Mutlu emekliliker” gibi bir sürü notla süsleyebileceğiniz Royalmond lezzetleri siparişlerinizi bekliyor.

Ve bu alımınıza  özel, bizden de 10% indirim kuponu.

>> EMEKLILIK10 <<

Aşağıdaki linke basarak kuponu aktif hale getirebilirsiniz.

“Senin gibi tembel birinin, artık tembelliği resmi olarak yapma zamanı gelmişti. Yeni görevinde başarılar. Hiç zorlanmayacağını biliyoruz.”

“Emeklilik, önemli olanın olgun olmak değil çocukça eğlenebilmek olduğunu anlama ve çocuk olma izninin verildiği zaman demek. Ne mutlu sana!”

“Emekliliğin ile birlikte sana uzun zamandır ihmal ettiğin iki arkadaşınla daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacaksın. Yatağın ve kanepe. Keyfini çıkar.”

İnsanlar emeklilik hediyesi ararken Google’dan nasıl faydalanıyor?

Google’da emeklilik hediyesi araştırmak için yazılmış aramalara baktığımızda bazıları da gülümsetmedi değil.

“Emekli maaşına hediye veren bankalar” araması yapılan ince hesapları, emekli hediye 100 ise anlayamayacağımız bir sürü şey olduğunu gösterdi. 🙂

emeklilik hediyesi ne olabilir, babaya emeklilik hediyesi, erkeklere emeklilik hediyesi, babama emeklilik hediyesi, en güzel emeklilik hediyesi, emeklilik hediyesi, emeklilik hediyesi ne alınır, emeklilik hediye, emeklilik hediyeler, emekliye bayram hediyesi , emekli babaya hediye, emekli erkeğe hediye, emeklilik için hediye, emekli için hediye, emekli maaşına hediye veren bankalar, emekli maaşına hediye, emekliye ne hediye alınır, emekli olana hediye, emekli olanlara hediye, emekli öğretmene hediye, emekli hediye 100

Verilebilecek Hediyeler

Ücretsiz Hizmetler & Fırsatlar

(İstanbul içinde) Sizin adınıza teslimat yapılması
(Diğer illerde ise) Gönderimin sizin adınızla gerçekleştirilmesi