Yukarıdaki fotoğraf, -40 derece sıcaklıktaki havaya termostan fırlatılan ve anında donan sıcak çayın fotoğrafı. Michael Davis tarafından çekildi.

Ontario’lu fotoğrafçı Michael Davis’in gündoğumu ile günbatımı arasında sadece 2.5 saat günışığı olduğunu belirttiği Pangnirtung, Arctic Circle’ da çektiği bu fotoğrafın hazırlanma kısmı fotoğrafın kendi kadar güzel. Michael, arkadaşı Markus’u yanına alarak bu fotoğrafı çekmek için, önceden belirlediği, doğal ışığı tam yakalayabileceği bir dağın tepesine, hazırladığı içi çay dolu termoslarla çıkmış. Sıcaklığı kontrol etmiş, rüzgar yönü ve hızını da hesaba katma adına sakin rüzgar için beklemiş, doğru açıyı ayarlamış, kafasındaki kareyi planlamış ve tüm kurguyu hazır ettikten sonra bu filtresiz doğal güzellikteki kareyi çekmeyi başarmış.

Ağzımıza zahmetsiz attığımız Royalmond Crush badem ezmesi de, ancak bir çok adımdan sonra “doğru anın lezzet haline gelmiş hali”ne dönüşüyor. Herhangi bir şekilde esans kullanmadığımızdan kontrol etmemiz gereken bir çok değişken var.

Kimyasal bileşenlerle süreci basitleştirmediğimiz için kontrol etmemiz gereken çok bileşen var; miktarlar, cinsler, ısı, sıcaklık, nem ve en önemlisi süreler.

Bunca hassasiyet gereken süreçlerden sonra Royalmond Crush badem ezmesi size ulaşıyor.

Zaman ve hassasiyet ve çabanın dengesi olan Royalmond Crush’u şimdi deneyimleyin.

Royalmond Badem Ezmesi

Royalmond Crush’da o lezzet anına varmanız için takip etmeniz gereken adımları aşağıda anlattık:

1. Adım) Önceliklerle bütün tad duyularınızın açık olması gerekir. Ağzınızda mevcut bir tad varsa, bir parça ekmek çiğneyerek ağzınızdaki tadı giderin.
2. Adım) Genzinizin açık olması çok önemli. Grip, nezle, burun tıkanıklığı gibi bir durum olması halinde, lütfen tad operasyonunu başka zamana erteleyin.
3. Adım) Crush parçalarından birini alın.
4. Adım) Ağzınıza atın, 2-3 kez çiğneyin
5. Adım) Genzinizi dolduran taze bademin aromasının keyfine varın.

premium badem ezmesi
doğal badem ezmesi
[product_category per_page="2" orderby="menu_order" columns="2" category=""]
125 Gram
[add_to_cart SKU=”RA-C-125″]

250 Gram
[add_to_cart SKU=”RA-C-250″]

500 Gram
[add_to_cart SKU=”RA-C-250″]