Yerinde Durmayan Zıpır

Toplu fotoğraflarda genel bir sorun vardır. Birisi kareye bakmaz, fotoğrafla uyumlu çıkmaz, hatta bazen toplu fotoğraf çekimine bile gelmez.

Hele küçüklerin fotoğraf çekimleri. Saçının taranma şeklinden hazzetmez. İstediğiniz zaman kameraya bakmaz. İstediğiniz şekilde bakmaz. Belki de en iyisi onu doğal ortamında çekmektir. Doğal olduğu rahat olduğu halde.

Bizim Royalmond Junior umuz da böyle. Royalmond Dive in 50 Gramlık versiyonu olan Junior stüdyo çekimlerini pek sevmiyor.

Avucumuzun icine rahatca sığmasına rağmen, studyo kareleri ona dar geliyor. Yeni logo ve ambalaj hazırlıyoruz. Eve uğramadığından, hala üzerinde eski logoyla ve tasarımla geziyor.

Evet bizi uğraştırıyor ama onun biz bu zıpır ele avuca gelen ama studyo çekimlerine gelmeyen halini seviyoruz. Siz de onu görürseniz ve fotoğrafını çekmeyi başarırsanız, Instagram hesabımızdan etiketleyerek paylaşın olur mu?

Kim bilir belki Royalmond Junior size bir güzellik yapar 😉

 

Çağladan Royalmond Dive a dönüşüm

Çağladan Royalmond Dive a dönüşümün resmi

Junior kutusunun içindeki dive’in lezzetine tam varmanız için yapmanız gerekenler şu şekilde:

1. Adım) Önceliklerle bütün tad duyularınızın açık olması gerekir. Ağzınızda bir tad varsa, bir parça ekmek çiğneyerek ağzınızdaki tadı giderin.

2. Adım) Genzinizin açık olması çok önemli Grip, nezle, burun tıkanıklığı gibi bir durum olması halinde, lütfen tad operasyonunu başka zamana erteleyin.

3. Adım) Her biri özgün şekle sahip Dive tanelerinden birini alın.

4. Adım) Ağzınıza atın, 2-3 kez çiğnedikten sonra çikolatanın erimesini bekleyin.

5. Adım) Çikolata lezzeti boğazından aşağı doğru kayıp giderken, genzinizi fırından yeni çıkmış bademin aroması doldurmasıyla birlikte dive işleme operasyonu sona erecek .

Junior'u Şimdi Deneyimleyin

Şimdi Deneyimleyin