ROYALMOND ÜRÜNLERİ İLE TANIŞMA FIRSATI

Royalmond Dijital bir marka. Yani herhangi bir fiziksel mağazamız yok. Satışlarımız online mağazamızdan gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar binlerce damak lezzetlerimize bayıldı! Gelip lezzetlerimizi tadabileceğiniz bir mağazamız olmadığından, size lezzetlerimizi tatmanız için bu kampanyayı sunmaya karar verdik. 3 ürünümüzü birden içeren tanışma kutusunu çok avantajlı bir fiyatla size sunuyoruz.
Üstelik ilk gönderimde kargo hediyemiz.

Tanışma Kampanyasından faydalanma şartları:

Ürünlerimizi daha önce hiç tatmayanlar sipariş verebilir. (Mevcut müşterilerimiz sipariş etmesi durumunda, siparişlerini maalesef işleme alamayacağız ve ödemelerini iade edeceğiz.) Bu fırsattan bir ev hanesi sadece 1 kere faydalanabilir. Verilebilecek Sipariş adedi 1 ile sınırlıdır. Tanışma fırsatı kampanyası hiç haber verilmeden sonlandırılabilir.
Yoğun İlginize teşekkürler. 50 Gramlık Setlerimiz tükendi. Aşağıdan daha da hesaplı 125 gramlık setimizi sipariş edebilirsiniz. Altındaki 10 TL lik indirim çekini de hemen kasada kullanabilirsiniz.
Tanışma setimizi shop.royalmond.com‘dan sipariş edebilirsiniz.
Ek 40 TL farkla 2.5 katı fazla gramaja sahip almak isterseniz sayfanın aşağısında başka bir teklifimiz daha var.
Ödeme Şekilleri
Not: Maalesef kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir. Ödeme olarak ATM kart (debit kart, banka kartı) kartı ve havale seçenekleri de vardır.
Boyutlar: Doğaya saygılı metal kutumuzun boyutları : 7cm çap x 4.5 cm yükseklik

DAHA FAZLA GRAMAJLI, DAHA HESAPLI SEÇENEK:

TANIŞMA SETİ 2

2,5 Katı lezzet. 150 gram yerine 375 gram lezzete sahip olun. 3×125 gramlık 3lü tanışma setimiz 69,90 TL. Doğaya Saygılı Şık Kare Kutu, İki buçuk katı lezzet.
Ekstra Sürpriz: Harika indirimde olan bu ürünü daha da indirimli olarak 69.90 TL ye almak isterseniz tek yapmanız gereken, aşağıdaki kuponu alışveriş esnasında kullanmak. Kupon Kodu: SET2-10-2018
Ödeme Şekilleri
<div style="width:100%;height:0;padding-bottom:75%;position:relative;"><iframe src="https://giphy.com/embed/qDKGnloCO6QPC" width="100%" height="100%" style="position:absolute" frameBorder="0" class="giphy-embed" allowFullScreen></iframe></div><p><a href="https://giphy.com/gifs/television-reaction-vintage-qDKGnloCO6QPC">via GIPHY</a></p>

Fırsatın Bitmesine Kalan Süre

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

Boyutlar:

Doğaya saygılı metal kutumuzun boyutları : 9cm x 9 cm x 4.2 cm yükseklik

Ne dediler

Görseller için @royalmondworld instagram hesabımızı ziyaret edin.

EL YAPIMI LEZZETLER

İnsan dokunuşu, en özel hissettiren dokunuşlardır. El yapımı artisan lezzetlerimiz, fabrika üretimi bir çok lezzetten daha özel hissettirir.

BİNLERCE MEMNUN DAMAK

Lezzetlerimiz size ulaşana kadar binlerce damak tarafından test edilmiş ve memnun edilmiştir.

YAPAY KİMYASALLAR YOK

Kimyasal Katkı Malzemesiz Kimyasal Tatlandırıcız Kimyasal Renklendiricisiz Kimyasal Koruyucusuz Duru badem lezzetleri

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

Gönderimi sizin adınıza ücretsiz şekilde yapılır Gönderimi istediğiniz gün yapılabilir Yazmak istediğiniz not şık bir şekilde pakete eklenir