BAYRAM HEDİYESİ

Ramazan Bayramı, Kurban bayramı  büyükleri ziyaret etmek, hediyeleşmek adına güzel bir fırsat sunar.
DETAY
İslam alemindeki iki bayramdan olan Ramazan Bayramı, Ramazan ayının bitişi ile birlikte kutlanan bir dini bayramdır. Türkiye’de resmi tatildir.

Diğer bayram olan Kurban Bayramı da Türkiye’de resmi tatildir.

Ramazan bayramı, ailelerin, arkadaşların  birbirlerini ziyaret ettikleri, hediyeleştikleri; çocukların, fakirlerin ve kimsesizlerin sadaka ve hediyelerle  sevindirildiği;  sevinç günleridir. Ramazan Bayramı’nın ilk gününde oruç tutmak ise haramdır.

Ramazan bayramı sabahı erken kalkmak,  aile bireylerine, komşulara güleryüzlü davranması, oruçlu olmadığını göstermek adına önce tatlı bir şey yemek; bunun da bir, üç, beş gibi tekli olmasına dikkat etmek adetlerdendir.  Yakın akrabaların birbirini ziyaret edip sorması, ihtiyaç içinde olanlara yardımcı olunması, Ana-babayı bayram günlerinde kendilerini ziyaret etmek, edilemiyorsa hediye veya telefonla gönüllerini almak bayramlarda yapılan güzel davranışlardandır.

Yanında Royalmond u eksik bir bardak

Sevdiklerimizle sevgimizi tazelemek için Bayramlar

Ramazan Bayramı’nda gelen misafirlere ve çocuklara şeker ve tatlı ikram edildiğinden Şeker Bayramı bile denmiştir. O yüzden sunulan ikramların veya gönderilecek hediyelerin tatlı olması adettir.

Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı Hediyesi Seçenekleri

Ramazan Bayramı Hediyesi veya Kurban Bayramı Hediyesi seçenekleri içerisinde yer alan ürünlerimiz kimyasal katkısız olmaları sebebiyle misafirlerinizi ve sevdiklerinizi zararlı ve sentetik bileşenlerden uzak tutar.

Royalmond Badem Ezmesi, prestijli ve  köklü  bir bayram hediyesi seçeneğidir. Osmanlı Mutfağının köklü lezzetlerinden olan Badem Ezmesi, Edirne ile eşleşmiştir. Royalmond Badem Ezmesi Edirne’de ve Edirneli ustalar tarafından geleneksel yöntemle hazırlanır. Minimum 60% badem oranı ve içindeki tamamen doğal malzemeleri ile her bayramda kişiler ve lezzetli ve prestijli hediyelerin önemli olduğu kurumlar tarafından tercih edilir.

Çikolatayı sevenler için ise el yapımı ve kimyasal koruyucusuz bademli çikolatalı enfes lezzetlerimiz Dive Serisi ürünlerimiz misafirlerinize kahve yanında harika bir seçenek olacaktır.

Uzaktaki akrabalarınızı kendinize hatırlatmak isterseniz, bunun en tatlı ve lezzetli hallerinden biri Royalmond Prestij Serisi Lezzetlerimizdir. Hem şık hem nefis olan ürünlerimizle onları düşündüğünüzü en güzel şekilde gösterebilirsiniz.

Bu Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı sevdiklerinize ve misafilerinize sentetik endüstriyel ürünler yerine sevgi ile elde hazırlanmış kimyasal katkısız ürünlerimizden ikram edin.

Yanında Royalmond u eksik bir bardak

Ramazan bayramı hediyeleri için klas bir seçim olan Her bir Royalmond Paketi sipariş üzerine özel olarak elde hazırlanır.

İş temposu yoğun. Zamanımız kısıtlı. Kendimize ve ailemize ayırmak isteyebiliriz. Ama bu sefer de büyükler onlara gelemedik diye kırılıyor ve alınıyorlar. Aynı anda bir kaç yerde olma teknolojisi çıkana kadar gelin siz bizim önerimize kulak verin.
Uzun zamandır ziyaret edemediğiniz, halini hatrını soramadığınız büyüklerin gönlünü bu nefis lezzetli hediyelerle alın. Siz sadece siparişi verin ve nereye gönderilmesi gerektiğini bize söyleyin.

AYNI ANDA 3-4 YERDE BİRDEN OLABİLİRSİNİZ

Misafirlere nefis ikramlık ve hediye

Misafirlere kahve yanında lezzetlerimizi koyun ve “enfesmiş!” lafını duymaya hazır olun.
Ne gönderelim derseniz!

Hep iddia ettiğimiz bir şey, Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir.

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir. Yumuşak yapısıyla, ağza gelen acıbadem notasıyla nefis bir kahve yanı lezzeti olacaktır. Geleneksel lezzet dolayı büyüklerin hoşuna gidecektir.

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Kimyasal Katkı Yok. Bittikten sonra bile atılmayan, sizi hatırlatan doğaya saygılı metal kutusunda.
Yabancıya Hediye

Royalmond Dark

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Almond Rolls

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond Pearl

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem