Royalmond Hakkında

Çanakkale’deki badem ağaçlarından toplanmış bademlerin Edirne’de badem ezmesine, çikolatalı bademe el yapımı ile dönüştüğü Royalmond ürünleri size bir aile işletmesi tarafından sunuluyor. Üretimi Edirne’de dağıtımı İstanbul’da gerçekleşiyor.

Ürünlerimizin içinde beyaz şeker var çikolata var, badem var. Yani kalori var. Elinizde hesap makinesi ile geziyorsanız, ürünlerimizi sizi düşüncelere sevk eden maddeler olarak da hissedebilirsiniz.

Ama diğer yandan bitter çikolata, bademin faydaları üzerine de bir sürü makale yazı var.

Artık yetişkin bir bireysiniz. Kararınızı kendiniz verin.

Biz sadece rafine keyif maddesi hazırlamaya yoğunlaştık. Hedefimiz masum kaçamaklar olan lezzetler sunmak.

Kaçamak yaptığınıza değsin

İsmi aynı olsa da piyasadaki ürünler birbirinden farklı. Ağzınıza bir referans tad haritası çıkaracaksanız, bunu bizce iyi olanlarla çıkarmalısınız.

Örneğin Yoksa sentetik aromalı, glikoz şurublu bir badem ezmesini tattığınızda ağzınızdaki tad haritası yanlış kurgulanabilir. Şu anda da bizim belki de sıfırlamaya çalıştığımız bu.

Fiyatlarını ucuzlatmak adına, sürekli daha düşük besin oranı ve yabancı madde ile karşımıza çıkan ürünleri raflardan alıp kendinize ve cocuklarınıza “bu da iş görür” mantığında sunanlara aradaki farkı anlatmak yerine, biz aradaki farkı bilen, kaliteden anlayan damaklara ürün sunuyoruz.

El yapımı lezzetlerimiz kaliteli bileşenlerden oluşturulur ve kimyasal renklendirici, kimyasal koruyucu içermez. Lezzetinden ve kalitesinden memnun olmadığımız herhangi bir ürünü müşterilerimizle buluşturmayız.

Ürünlerimizin lezzetinin altına imzamızı atıyor ve sizi ürünlerimizden herhangi birisini denemeye davet ediyoruz.