Royalmond’un kurucularından birinin “ben kendi ağzıma uygun bir lezzetler üreteceğim. Rafine olsun. Sevenler olursa ne ala.” diyerek İçine sinen lezzetleri bulana kadar bir sürü test yapıp, bir sürü parametrelerle boğuşmasından. atölyede İstediği lezzeti bulana kadar bir sürü kazanı telef etmesinden, diğerinin de “bu çok güzel lezzetleri damak zevki bizim gibi olan bireylere online olarak sunsak ya?” demesinden bu yana biraz vakit geçti.

Bu birleşimden ortaya Royalmond çıktı.

Çikolata gibi bir karakteri olan marka. Dışından baktığınız zaman gayet oturaklı ciddi rengi olan, ancak deneyimlediğiniz zaman içinizi sıcak duygularla, mutlulukla dolduran bir marka.(İyi bir çikolata ise tabi.)

Bu yüzden bizim  görünüşümüz -sitemiz, ve iletişim şeklimiz -deneyim – olarak çikolata.

Evet.  Royalmond’da kendimizin beğendiği ürünleri üretip son tüketiciye sunuyoruz.

İçerisinde beyaz şeker var çikolata var, badem var. Yani kalori var. Elinizde hesap makinesi ile geziyorsanız, sizi düşüncelere sevk eden maddeler olarak da hissedebilirsiniz.

Bitter çikolata, badem i faydaları üzerine de bir sürü makale yazı var.

Artık yetişkin bir bireysiniz. Kararınızı kendiniz verin. Biz o yüzden  kutuların tasarımı bozulmasın diye üstüne çok fazla şey yapıştırmıyoruz.

O yüzden diyet ürünü demedik. Biz sadece rafine keyif maddesi olmaya yoğunlaştık. Hedefimiz masum kaçamaklar olan lezzetler sunmak.

Fabrikasyon ve sentetik lezzetlerden, sadece adları lezzetli olan iç sentetik bileşenlerle dolu ürünlerden sıkılmadınız mı?

Fiyatlarını ucuzlatmak adına, sürekli daha düşük besin oranı ve yabancı madde ile karşımıza çıkan ürünlerden farklı lezzetler bulmakta zorlanıyor musunuz?

Bu sorulara cevabınız ‘Evet’ ise, kaliteden anlayan damaklara sunduğumuz ürünlerimizi denemenizi öneririz.

,El yapımı badem lezzetlerimiz kaliteli bileşenlerden oluşturulur ve kimyasal lezzetlendiricisiz, kimyasal koruyucusuz, kimyasal renklendirici içermez. Lezzetinden ve kalitesinden memnun olmadığımız herhangi bir ürünü müşterilerimizle buluşturmayız.

Ürünlerimizin lezzetinin altına imzamızı atıyor ve sizi ürünlerimizden herhangi birisini denemeye davet ediyoruz.