Ürünlerimizi hazırlayanlar, paketleyenler, duyuranlar, beğenenler ve alanlardan oluşan Royalmond ailesi adına size merhaba diyoruz.

Çanakkale’deki ve yurtiçindeki badem ağaçlarından toplanmış bademlerin Edirne’de badem ezmesine, çikolatalı bademli atıştırmalıklara dönüştüğü yer Edirne, genel dağıtım ve merkez ise İstanbul.

Ürünlerimizin içinde beyaz şeker var çikolata var, badem var. Yani kalori var. Elinizde hesap makinesi ile geziyorsanız, ürünlerimizi “sizi düşüncelere sevk eden maddeler” olarak da adlandırabilirsiniz.

Ama diğer yandan bitter çikolata, bademin faydaları üzerine de bir sürü makale var, yazı var.

Hangisine göre karar alacağınızı biz söyleyemeyiz. Artık yetişkin bir bireysiniz. Kararınızı kendiniz verin.

Biz sadece rafine keyif maddesi hazırlamaya yoğunlaştık. Hedefimiz masum kaçamaklar olan lezzetler sunmak.

Kaçamak yaptığınıza değsin

İsmi aynı olsa da piyasadaki ürünler birbirinden farklı. Ağzınız için bir referans tad haritası çıkaracaksanız, bunu bizce iyi olanlarla çıkarmalısınız.

Örneğin sentetik aromalı, glikoz şuruplu bir badem ezmesini tattığınızda ağzınızdaki tad haritası yanlış kurgulanabilir. Mesela badem ezmemizle o yanlış kurguyu unutmanızı sağlayabiliriz. 🙂

Fiyatları ucuzlatmak için, sürekli daha düşük hammadde oranı ve koruyucu madde ile hazırlanan ürünleri “o da çikolata bu da çikolata, bu da iş görür” düşüncesiyle kendisine, sevdiklerine ve çocuguna alanlara aradaki farkı anlatmak yerine, biz aradaki farkı bilen, kimyasal koruyucu içermeyen lezzetli ürün isteyen damaklara ürün sunuyoruz.

Amacımızı şeker krizinizi karşılamak değil, amacımız mutlu etmek. Hitap ettiğimiz segmentte kan şekerini yükseltmek bir başarı kriteri sayılmaz. Bizim başarı kriterimiz mutlu etmek. O yüzden aldığınız üründen sonra arkadaşlarımız sizi aradığında sordukları soru şu:

“Beklentilerinizi karşılayabildik mi?”

“Ürünü beğendiniz mi? değil. “Beklentilerinizi karşılayabildik mi?”

Bu soruyu seçerken, Royalmond Ekibinden bir arkadaşımızın kalite tanımından esinlendik. “Kalite, beklentilerin karşılanmasıdır.”

Evet, ürünlerimizden sorularımıza kadar tam doğru olanı bulmak için daima araştırıyor,, ürünlerimizin lezzetinin altına imzamızı atıyor ve sizi ürünlerimizden herhangi birisini denemeye davet ediyoruz.