Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda aklınıza takılabilecek bazılarını yazdık.
ANLIK BİLDİRİM NE İŞE YARIYOR
Yeni çıkan ürünleri, kampanyaları ve siparişinize ilişkin güncellemeleri Internet tarayıcınız vasıtasıyl almanızı sağlar.
Sayfanızda neden telefon numarası yok?
Yeni nesil e-ticaret markalarından biri olarak, dijital iletişim yollarını tercih ettik. İletişim, ödeme, teslimat ve diğer süreçlerimiz sürekli olarak online olarak takibimizde olup, herhangi bir aksilik yaşamanız durumunda proaktif bir şekilde size ulaşıyoruz.
Blogger'im. Tanıtım ürünü gönderiyor musunuz?
Elbette. 50.000 üstü organik takipçisi olan ve post sayısı ortalama 500 beğenisi olan blogger’lar bize Instagram sayfamızdan (@royalmondworld) veya [email protected] adresinden bize ulaşması durumunda kendilerine ürünlerimizin lezzetini gösterir bir kutumuzu göndeririz.
Ürünlerinizde Koruyucu madde var mı?
Hayır.
Kendi logomla müşterilerime yollamak istiyorum
Gönderimlerinizin yanına kartınızı koyabiliriz ancak kutuda bunu gerçekleştiremiyoruz.
Sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir konu var mı?
Bademe veya çikolataya alerjisi olanların yememesi gerekir.

Bunun yanı sıra eser miktarda laktoz içerebilir.

Üyelik epostası ulaşmadı.
Web sitemizden sipariş verdiğinizde, hayatınızı kolaylaştırmak adına, sizin adınıza kullanıcı adı ve rastgele bir şifre atanır. Bu bilgi size eposta olarak gönderilir. Eğer elinize ulaşmadıysa, lütfen posta kutunuzun istenmeyen (spam) klasörünü kontrol ediniz.
Nasıl sipariş verebilirim?

Menüde Online Alışveriş Linkine basarak mağazamıza gidebilirsiniz

Sepete ekle düğmesine basarak ilgili ürünü sepetinize atınız.

İlgili bilgileri doldurunuz.

Daha sonra da en aşağıda ödeme yapma kısmından kredi kartı ile ödemeyi yapınız.

Hayatınızı kolaylaştırmak adına, ilk aşamada sizin adınıza kullanıcı adı ve rastgele bir şifre belirlenerek, bu bilgi size eposta olarak gönderilir. Eğer elinize ulaşmadıysa, lütfen posta kutunuzun istenmeyen (spam) klasörünü kontrol ediniz.

Yine de sipariş verememeniz durumunda eposta adresimizden lütfen bize ulaşınız.

İlk önce hangisini denemeliyim?
Hepsini birden deneyin. Merak etmeyin lezzet açısından alacağınız en güvenli riskiz.
Ben de ürünlerinizi satmak istiyorum.
E-posta adresimize e-postanızı bekliyoruz.
Ödeme yap sayfası beni başka bir siteye yönlendiriyor.
Sitemiz size güvenilir satınalma sağlamak adına, kredi kartı ile satınalma işlemlerinde Garanti Bankası ile anlaşmıştır. Bu sizin kredi kartınızın güvenliği adına gerçekleştirilen bir süreçtir. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz..
Teslim süresi nedir?
Teslim süremiz, bulunduğunuz şehire bağlı olarak 2-4 işgünüdür. Cuma öğleden sonra verilmiş bir sipariş, Pazartesi sabah 9.00 da işleme konulacaktır. Ancak evlilik yıldönümü, süper bir sürpriz ihtiyacı gibi durumlar halinde iletişim formumuzdan veya e-posta adresimizden bize ulaşırsanız, çok daha hızlı teslimat seçeneklerini tarafınıza sunabiliriz. (İstanbul içi teslimatlarda.)
ürünlerin son tüketim tarihi nedir?
Badem ezmesi için genelde 45 gün içerisinde tüketilmesini öneriyoruz.

Çikolatalı ürünlerimizin son kullanım süresi 1 yıldır.

Ancak bu noktada bir de lezzet dayanıklılık süresinden bahsetmek istiyoruz. 3-4 ayı geçen bekleme durumda sıcak yerlerde durumunda lezzette deformasyon olabilmektedir.

Ürünlerin saklama koşulları nelerdir?
ÜRünlerimizi serin, nemsiz, güneş ışığına direkt maruz kalmayan ortamlarda saklayınız. Ürün üstündeki beyazlama, kakao yağının bir tepkimesi olup bozulduğu anlamına gelmez.
Ürünleriniz glutensiz mi?
Lezzetlerimizin yapımda kullandığımız ürünlerde gluten bulunmamaktadır. Ancak “glutensiz” sertifikası süreçleri sadece bunlarla kısıtlı olmadığından ve henüz bu sertifikayı almak için başvurmadığımızdan dolayı, glutensiz ibaresini kullanmak istemiyoruz. Eğer gluten toleransınız düşükse, çölyak rahatsızlığınız varsa sorumluluk tamamen size aittir.
Burada yazmayan bir sorum var
Aşağıdaki iletişim formu vasıtasıyla veya eposta adresimizdentemasa geçebilirsiniz