Yaş günü HEDİYESİ

Yaş günü hediyesi almak istiyorsunuz. Fakat karar veremediniz. O halde buradakiler size biraz faydalı olacak.

İNCELE
Önce hemen şunu belirtelim. Eğer sizin için önemli birine yaş günü hediyesi alıyorsanız, bir yaş günü, bir hediye ile geçmez, bunu bilmenizi isteriz.

Eğer sizin için gerçekten önemli birine hediye alıyorsanız

O gün bir deneyim şeklinde olmalı. Küçük sürprizlerle başlamalı, daha sonra da asıl hediyeye vakit gelmeli ve bu hepsi bir ambiyans içerisinde gerçekleştirilmelidir.
Royalmond Lezzet kutuları, daima bu deneyimlere sığar. Çünkü çikolatasız, ağzın tatlanmadığı bir beynimizin rahatlamadığı bir yaş günü eksiktir..

Yanında Royalmond u eksik bir bardak

ELLERİNİZLE BİR YAŞ GÜNÜ PASTASI HAZIRLAYIN

Yaşgünü kutlamalarının yaş tanımayan ritüellerinden biri de yaş pasta. Bizim önerimiz, Royalmond marzipan ile kaplı bir yaş günü pastası. Aromasının marzipanla zenginleştiği ve şeker hamurunu yemeyenlere bile kendini yedirecek olan marzipan kaplamalı bir yaş günü pastası. MMM nefis.

Kendi ellerinizle yaptığınız bir El yapımı bir pasta, marzipanla kaplanmış bir yaş günü pastası gerçekten nefis olur.

YENİ YAŞI MUTLULUKLA KARŞILAMAk

YAŞ GÜNÜNÜ KUTLAYACAĞINIZ KİŞİ KİM?

Kişiye yakınlığımıza göre karar vermemiz durumlardan birisi de yaşgünü hediyesi.

Özel Biriyse

Royalmond müşterileri, özel kişinin yaşgünü kutlamasını bir hediyeden ziyade bir deneyim olarak düşünür. ? O zaman yaşgünü kutlaması gün başından genelde başlar. Aldığınız hediyenin yanında bir de ayrıca ön hediye verildiği de görülmüştür. Bu genelde karşı tarafın cinsiyetine göre değişkenlik gösterse de Royalmond ürünlerini hanım veya erkek olması farketmeksizin hediye olarak kullanılabilir.

İş Arkadaşımız, iş ortağımız ise

O zaman bu durumda, kendisine eğer zevkini biliyorsanız badem ezmesi veya bademli çikolata gönderebilirsiniz. Bilmiyorsanız Royalmond İkil aranjman gönderebilir, risk almazsınız.

Lezzetli Yaş günü için lezzetli hediye

Neden Royalmond lezzetleri yaş günü hediyesi olmak için uygundur biliyor musunuz?

İster bir yaşgünü planlaması yapın isterse sadece hediye göndermek isteyin, Royalmond’u listeye eklemeniz gerekiyor. Peki listede başka neler olmalı? O kısım biraz sizin özgünlük ve kreatifliğinizle ilgili. Büyük hediyenizle araya serpiştirilmiş küçük sürprizlerle dolu bir yaş günü partisi düzenleyebilirsiniz

Yaş günü hediyesi için neden Royalmond

Ürünlerimiz el yapımıdır ve sevgi ile hazırlanır.

Lezzetlerimiz 1000 de fazla damak tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

Hep iddia ettiğimiz bir şey, Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir.

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir .

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur.Tek başına veya kahve ile harika gider.

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Kimyasal Katkı Yok. Bittikten sonra bile atmayacağı sizi hatırlayacağı doğaya saygılı metal kutusunda.
Yabancıya Hediye

Royalmond Dark

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Almond Rolls

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond Pearl

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem