Öncelikle hangi gruptasınız?

1)Bebeğimiz olacak. Bebeğimizi tebrik için gelenlere ufak lezzetler vermek istiyoruz diyorsanız buraya tıklayın.

2) Yeni bebeği olan bir çifte tebrik hediyesi alacağım diyorsanız buraya tıklayın

3) Diş buğdayı için buraya tıklayın

Yeni bebeğimiz olacak, ikramlık ne verelim?

Bazı ritüeller vardır. Bu işleri de üstlenen firmalar vardır. Bu firmaların da anlaşmalı olduğu yerler vardır.. O yüzden bir çok doğum ziyareti ve lezzetde ikramlıklar benzer. Eğer bir yerle anlaşmadı iseniz, birazcık kişisel dokunuşla gayet de farklı ikramlık hazırlamanız mümkün.

Bebek ve hastane odası hazırlama hizmeti veren yerlerden alınacak ürünlerin fabrikasyon ve sıradan olma ihtimali çok yüksektir. Hatta kimyasal sentetik içerikli ve lezzetsiz olabilir.

Bizim önerimiz -doğal olarak- kimyasal lezzetsiz ve koruyucusuz ürünleri tercih etmeniz olacak. Ah evet biz onlardan biriyiz. 🙂

Erkek Bebek İçin Baby Shower

İçine 60% badem oranlı kimyasal katkısız nefis Crush Badem Ezmemizi, 70% bitter çikolatalı nefis Dive lezzetimizin tanelerinden koyabilirsiniz.

Kız Bebek İçin Baby Shower

İçine 60% badem oranlı kimyasal katkısız nefis Crush Badem Ezmemizi, 70% bitter çikolatalı nefis Dive lezzetimizin tanelerinden koyabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Baby Shower

Ziyaretçilere, içindeki lezzetler bittikten sonra bile kutusunun kullanılmasını istediğiniz bir vermek isteyenler için, etiketi özelleştirilebilir Junior kutumuz. Doğaya saygılı metal kutusu içinde klas bir ikramlık hediye.

Yeni Bebeği Olacak Çifte Hediye

Hediye almak şart mı

Şart olmasa da eli boş gitmemek, yaygın davranıştır.

Yeni bir canın dünyaya gelmesi, en büyük mucizelerden birisi. Sevdiklerimizin yeni çocukları olduklarında onların sevinçlerine bir nebze ortak olduğunu göstermenin sadece yollarından bir tanesidir.

O ebeveyn olduğunuz ana gidin veya ebeveynlerle konuşun. Hiç istemediğiniz gibi bir hediye geldi mi sorun kendinize. Hediyeden hoşlanmamışsınızdır ama hediyeyi getirenin değeri vardır. Bunu söyleyemezsiniz. Ama biz dobra Royalmond Ekibi olarak bunu söyledik işte. Bazen o tulumlar o entariler sevilmiyor. Üstelik almak için o kadar vakit harcamanıza rağmen.

İşte size alternatif öneri. Onun biraz büyümesini bekleyin. Anne babanın hevesi geçsin, hediyeyi öyle alırsınız. 😉 Bizce siz yeni bebeği olmuş anne babayı tebrik etmek için bizim kutularımızdan birini götürün. İnanın bir çırpıda yiyecekler, kahve çay ile birlikte zor zamanların stresini atacaklar.

Ama tabi yine siz bilirsiniz. Hiç bir zaman giyip giydirmediklerinden emin olamadığınız hediye de alabilirsiniz.

Veya ikisini kombin yaparak, Royalmond kutusu ile birlikte götürürsünüz. Böylece anne babanın da  zor süreci tebrik edebilirsiniz.

Sevgi ve titizlikle yapılmış olan ürünlerimiz, sevgi ve titizlikle çocuklarını büyütecek ebeveynlerle güzel eşleşir.

Bebek Hediyesi alırken

Şu anda bebeğe faydalı olacağını düşündüğünüz şeyi büyük ihtimalle annesi ve babası düşünmüştür. Tabi önceden “eksik bir şey var mı ben alayım”, diye kendilerine sorabilirsiniz. Bu durum samimiyetinizin olduğu durumlarda geçerli.

Bebeklerin o dönemde de çok hızlı büyüdüklerini düşünürseniz, alacağınız kıyafet uzun süreli olmayacaktır.

Bizim önerimiz anne babanın atlattığı ve öndeki zorlu sürecindeki yorgunluk kahveleri ile içecekleri, kahve ile harika giden ikramlıklarımız

Kutusunu da farklı tasarım alabilirsiniz. Böylece kutu bitince, bebekle ilgili ufak aparatları, şişeleri bunun içine koyabileceklerdir.

Verilebilecek Hediyeler

Ücretsiz Hizmetler & Fırsatlar

(İstanbul içinde) Sizin adınıza teslimat yapılması
(Diğer illerde ise) Gönderimin sizin adınızla gerçekleştirilmesi

Dişbuğdayı

Dişhediği

Bebeğin ilk diş çıkışını çeşitli kültürlerde tatlılarla kutlarlar. Hatta bazı kültürlerde, bebeğin ilk dişi çıktığı zaman şeker kaplı bademler ikram edilirmiş. Bademli lokumların da bir tür şeker kaplı bademler olduğunu düşündüğümüzde Dişbuğdayı için seçeneklerden birini size sunmuş oluyoruz. Nefis Bademli lokumlarımızı Dişbuğdayı için kullanabilirsiniz.

Dişbuğdayı için ayrıca pasta da yapılmaktadır. Bugünü marzipanlı pastayla daha lezzetli hale getirebilirsiniz.

Küçük kuplara da marzipanla lezzetlendirilmiş keşkül veya puding hazırlayabilirsiniz. Böylece sizin de kişisel dokunuşunuz olur.

Hangi tür yeni bebek hediyesi ihtiyacınız olduğunu bizimle paylaşın, adet miktarını belirtin. Hemen size özel fiyatı paylaşalım. Bu alımınıza özel %10 indirimi de sizi bekliyor.

EL YAPIMI LEZZETLER

İnsan dokunuşu, en özel hissettiren dokunuşlardır. El yapımı artisan lezzetlerimiz, fabrika üretimi bir çok lezzetten daha özel hissettirir.

BİNLERCE MEMNUN DAMAK

Lezzetlerimiz size ulaşana kadar binlerce damak tarafından test edilmiş ve memnun edilmiştir.

YAPAY KİMYASALLAR YOK

  • Kimyasal Katkı Malzemesiz
  • Kimyasal Tatlandırıcız
  • Kimyasal Renklendiricisiz
  • Kimyasal Koruyucusuz
  • Duru badem lezzetleri

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR

  • Gönderimi sizin adınıza yapabiliriz (ücretsiz)
  • Gönderimi istediğiniz gün yapabiliriz
  • Yazmak istediğiniz notu şık bir şekilde pakete ekleriz.