Yeni bir canın dünyaya gelmesi, en büyük mucizelerden birisi. Sevdiklerimizin yeni çocukları olduklarında onların sevinçlerine bir nebze ortak olduğunu göstermek isteyebilirsiniz.

Ancak sizce bebeğe tulum almak ne kadar doğru?

O ebeveyn olduğunuz ana gidin veya ebeveynlerle konuşun. Hiç istemediğiniz gibi bir hediye geldi mi sorun kendinize. Hediyeden hoşlanmamışsınızdır ama hediyeyi getirenin değeri vardır. Bunu söyleyemezsiniz. Ama biz dobra Royalmond Ekibi olarak bunu söyledik işte. Bazen o tulumlar o entariler sevilmiyor. Üstelik almak için o kadar vakit harcamanıza rağmen.

İşte size alternatif öneri. Onun biraz büyümesini bekleyin. Anne babanın hevesi geçsin, hediyeyi öyle alırsınız. 😉 Bizce siz yeni bebeği olmuş anne babayı tebrik etmek için bizim kutularımızdan birini götürün. İnanın bir çırpıda yiyecekler, kahve çay ile birlikte zor zamanların stresini atacaklar.

Ama tabi yine siz bilirsiniz. Hiç bir zaman giyip giydirmediklerinden emin olamadığınız hediye de alabilirsiniz.

Veya ikisini kombin yaparak, Royalmond kutusu ile birlikte götürürsünüz. Böylece anne babanın da  zor süreci tebrik edebilirsiniz.

Ve bu alımınıza  özel, bizden de 10% indirim kuponu.

>> HOSGELDIN10 <<

Aşağıdaki linke basarak kuponu aktif hale getiebilirsiniz.

Ancak Önce Siz tanışın!

Hediye ettiğiniz ürünün garantisinden emin olmanızı sağlamak adına size ürünümüzü harika bir tanıtım fiyatı ile sunuyoruz. Böylece hediyenizin kalite ve lezzetinden emin olacaksınız.