Söz Nişan Hediyesi

Belki yeni nişanlandınız – tebrikler! Belki de nişanlanan arkadaşlarınız var. Belki bir nişan daveti düzenlemek istiyorsunuz, belki de bir söz nişan hediyesi götürmek istiyorsunuz.
Söz Nişan Hediyesi Hakkında

Farklı zevklere sahip kimselerin hemfikir olduğu lezzet

Eğer yeni nişanlandıysanız, ufak bir nişan kutlaması, telefonla biz nişanlandık demekten daha eğlenceli olabilir. Ayrıca hayatınızın ilerleyen dönemlerinde sizle veya birbirleriyle daha çok karşılacak insanları tanıma ve birbirine tanıştırmak için harika bir fırsattır.
Gelenekler, kız tarafında ilk resmi kutlamanın olduğunu söyler. Daha sonra erkek tarafı isterse kendisi de bir kutlama yapabilir. Ama günümüzde artık nişanlanan taraflar da kendi kutlamalarını yapmaya başlamışlardır.

Yanında Royalmond u eksik bir bardak
Misafirlerinize, Dive ikram edin. Bayılacaklar!

Nişan Kutlaması Yapacak Çiftseniz

Söz nişan genelde evlilikten bir kaç ay önceye denk düşer. Yıllar süren nişanlar da vardır ancak genel uygulama “hayırlı işlerde acele etmek” inancı doğrultusunda yapılmaktadır.

Davetlilleri belirlerken genelde düğüne katılacaklardan nişan davetli listesi belirlenir. Ancak düğüne çeşitli sebeplerden katılamayacak kişiler belki en azından birine katılayım diye düşünebilir. O zaman nişan kutlamasına davet edilebilir.
Aileler arasındaki kutlama biraz daha resmi olduğundan, yakın kişilerin davet edildiği uygulamalar yaygındır. Ancak bu uygulamalar olması gereken kurallar değil, genel uygulamadır. Sonuçta kişiden kişiye ve geleneklere yaşayış şekline göre değişiklik gösterebilir.
Evlilik ne zaman sorularına hazır olun.
Bunu herkes soracağından, tam belirlememiş olsanız da genel bir cevap vermek soruları geçiştirmek için iyi bir fikir olabilir. “Önümüzdeki yıl” “yaz” “kışa doğru” “kısa zamanda”
gibi.
ve bunun nişan kutlaması olduğunu unutmayın. O yüzden kafanızdaki kutlamayı yapmaktan çekinmeyin.

NİŞAN HEDİYESİ GÖTÜRECEKSENİZ:

Söz nişan çikolata, söz nişan hediyelikleri, söz nişan çikolatası için seçiminiz önemli kişilere hediye tercihi olan Royalmond lezzetleri, olsun. Nişan sıradan değilken, çikolatanız neden sıradan olsun?

 

Hep iddia ettiğimiz bir şey, Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir. 

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir . 

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur.Tek başına veya kahve ile harika gider.

Hediye, biraz ortama ve size bağlı. Götürmek istiyorsanız götürün. ? Ancak kararsızsanız ve başkaları ne der diye düşünüyorsanız bizim önerimiz tatlı ve mutluluk verici bir hediye götürmeniz. ? Genelde samimi davetler (sms ile davet, whatsapp ile davet) için şaşaalı bir hediye biraz abartı kaçabilir. O yüzden eğer tüm gecenin masaflarını üstlenmiyorsanız, ortama lezzet katıcı bir hediye götürmeniz güzel olur. Not: Çikolata mutluluk verir ve ürünlerimiz sohbet konusu da oluşturur. “A çok güzelmiş. Ne bu?”

EĞER NİŞAN BİR MEKANDA/EVDE ORGANİZE EDİLİYORSA VE DAVETİYEYLE DAVET EDİLDİYSENİZ

Bu durum biraz daha farklılık gösterebilir. Her ne kadar hediye alma zorunluluğu olmasa da, oraya boş elle gitmek istemeyeceksinizdir. Belki açılış hediyesi olarak ürünlerimizden birini alıp, yanına ufak bir anı malzemesi de koyabilirsiniz. (Not: Kutularımızı atmaya kıyamadıklarını biliyoruz. O yüzden o kısmı da anı malzemesi yerine kutumuz devralabilir.)

ÇİFTİN İKİSİNİN BİRDEN HOŞUNA GİDECEK HEDİYE

Hediyelerde genel problem, her tarafı memnun edebilecek hediye bulmaktır. Damat ve gelin adayının her ikisini birden yakınen tanıyorsanız bu kolaydır ancak tanımıyorsanız, genel tercihler ve beğeniler işinizi görecektir. Örneğin: Birisi evine uymayacak bir şeyden rahatsız olabilir, başka birisi renk ve stil seçimlerinde farklılık istemeyebilir. Ama lezzetlerimiz her ikisinin de lezzeti konusunda hemfikir olacağı bir hediye olacaktır. ? (1000 den fazla memnun damağa dayanarak bu cümleyi kuruyoruz.)

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok.Kimyasal renklendirici yok. Şık Muhafazası var.

Yabancıya Hediye

Royalmond Dark

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Almond Rolls

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond Pearl

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem