DOKTORA Teşekkür Hediyesi

Başımıza bir sağlık problemi geldiğinde her şeyin birdenbire anlamı azalır, tüm imkanlarımızı sağlığımızı geri kazanmak için seferber ederiz. Yeter ki bu dertten kurtulalım. Sağlığınıza kavuşmanıza yardımcı olan doktora, sizce de güzel olmaz mı? Ancak teşekkür hediyesi seçimini dikkatli yapmakta fayda var.

Şimdi Seçin
Sizi derdinizden kurtaran doktora, size yardımcı olan avukata güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi istiyorunuz. Bu konudaki görüşlerimizi duymak isterseniz buyurun.

Hediye vermek yasal mı?

İlk önce bu soruyu cevaplamakta fayda var. Konuyla ilgili herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın diye, iyi niyetli hediye kapsamında düşünmemiz gerekmekedir.
Aldığı hizmetten memnun kalan bir kişi , memnuniyetini ifade etmek için kamu görevlisine içinden gelerek hediyeler verebilmektedir.
Hastanede yatan bir hastanın kendisine iyi muamele eden doktora, hemşireye taburcu olduktan sonra getirdiği tatlı örnek olarak verilebilir.
Verilen hediye, doktor öğretmen veya vereceğiniz kimsenin size karşı davranışlarını, vicdanını kısıtlayıcı olmamalıdır.

Genelde hediye denince akla kalem gelir. Sizce teşekkür hediyesi olarak çok fazla kalem almıyor mudur? Sizinkine sıra gelecek mi?

Derdimizi çözenlere

Hangi tür Hediyeler Verilmez?

* Pahalı
* Cinsel çağrışımlı
* Canlı
temalar hediye olarak verilmemelidir.
Kendinizi hediye vereceğiniz yerine koyduğunuzda, sizi zor durumda bırakacak hediye almak istemeyeceğiniz durumları aklınıza getirerek, verilmeyecek türdeki diğer hediyeleri de bulabilirsiniz.
Bu temel kurallar eşliğinde, sizi derdinizden kurtaran doktora, öğretmenler gününde en favori öğretmeninize, size yardımcı olan avukata güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi istiyorsanız işte size bir teşekkürler hediyesi. İstediğiniz Royalmond Kutusu’nu seçin, içine konulacak notu da bize bildirin. Bu kadar.

TEŞEKKÜR HEDİYESİ OLARAK NEDEN ROYALMOND?

Teşekkür hediyesi olarak alabileceğiniz bir sürü hediye var. Bizi tercih etmeniz için de bir kaç sebep var:

En risksiz seçim

Hep iddia ettiğimiz bir şey, hediye için Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir.

Şu ana kadar 1000den fazla damak, lezzetimizin güzelliğini onaylamıştır.

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir .

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur. Çikolatanın mutluluk verici ve yatıştırıcı tonu ile bademin enerji verici bileşeni ilk gün için harika bir hediye olur.

Doğaya saygılı metal kutumuz da, boş haliyle ataçları ve masa üzerindeki ufak araçları toplamak için süper işlev görür.

Prestijli ve Lezzetli ARTİSAN Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Şık Muhafazası var.

TEŞEKKÜR HEDİYESİ SEÇENEKLERİ

Yabancıya Hediye

Royalmond Dark

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Almond Rolls

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond Pearl

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem