Teşekkür Hediyesi

Size yardmcı olan doktora, öğretmene, avukata teşekkür hediyesi almak güzel bir jest olur. Ancak teşekkür hediyesi seçimini dikkatli yapmakta fayda var.

Şimdi Seçin
Sizi derdinizden kurtaran doktora, öğretmenler gününde en favori öğretmeninize, size yardımcı olan avukata güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi istiyorsanız işte size en güzel seçeneklerden biri.

Hediye vermek yasal mı?

İlk önce bu soruyu cevaplamakta fayda var. Konuyla ilgili herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın diye, iyi niyetli hediye kapsamında düşünmemiz gerekmekedir.
Aldığı hizmetten memnun kalan bir kişi , memnuniyetini ifade etmek için kamu görevlisine içinden gelerek hediyeler verebilmektedir.
Hastanede yatan bir hastanın kendisine iyi muamele eden doktora, hemşireye taburcu olduktan sonra getirdiği tatlı örnek olarak verilebilir.
Verilen hediye, doktor öğretmen veya vereceğiniz kimsenin size karşı davranışlarını, vicdanını kısıtlayıcı olmamalıdır.

Yanında Royalmond u eksik bir bardak
Genelde hediye denince akla kalem gelir. Sizcd teşekkür hediyesi olarak çok fazla kalem almıyor mudur? Sizinkine sıra gelecek mi?

Derdimizi çözenlere

Hangi tür Hediyeler Verilmez?

* Pahalı
* Cinsel çağrışımlı
* Canlı
temalar hediye olarak verilmemelidir.
Kendinizi hediye vereceğiniz yerine koyduğunuzda, sizi zor durumda bırakacak hediye almak istemeyeceğiniz durumları aklınıza getirerek, verilmeyecek türdeki diğer hediyeleri de bulabilirsiniz.
Bu temel kurallar eşliğinde, sizi derdinizden kurtaran doktora, öğretmenler gününde en favori öğretmeninize, size yardımcı olan avukata güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi istiyorsanız işte size bir teşekkürler hediyesi. İstediğiniz Royalmond Kutusu’nu seçin, içine konulacak notu da bize bildirin. Bu kadar.

Sizin probleminizi çözmek için araştırma yaparken avukata, size veya çocugunuza okul yıllarınızda destek olan öğretmene ağzını tatlandıracağı bir hediye güzel olur.
Böylece yorgunluk kahvesini içerken, kahvesiyle birlikte hediye ettiğiniz lezzetlerimizin keyfine varacak. Şık kutumuz da gözünün önünde sizi hatırlatacak.

TEŞEKKÜR HEDİYESİ OLARAK NEDEN ROYALMOND?

Teşekkür hediyesi olarak alabileceğiniz bir sürü hediye var. Bizi tercih etmeniz için de bir kaç sebep var:

 

En risksiz seçim

Hep iddia ettiğimiz bir şey, hediye için Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir. 

Şu ana kadar 1000den fazla damak, lezzetimizin güzelliğini onaylamıştır.

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir . 

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur. Çikolatanın mutluluk verici ve yatıştırıcı tonu ile bademin enerji verici bileşeni ilk gün için harika bir hediye olur.

Doğaya saygılı metal kutumuz da, boş haliyle ataçları ve masa üzerindeki ufak araçları toplamak için süper işlev görür.

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Kimyasal Katkı Yok. Şık Muhafazası var.
Özel Teklif

alacağınız hediyede 20% İndirim

Aşağıdan seçeceğiniz ürünlerde %20 indirim.

 

Kupon Kodu:

tesekkurederim

TEŞEKKÜR HEDİYESİ SEÇENEKLERİ

Yabancıya Hediye

Royalmond Bitter Dive

Bitter Çikolata & Badem
500 Gram

Royalmond Üçlü Aranjman

60% Badem Oranlı Neffis Badem Ezmesi
70% Bitter Çikolata & Özel İşlenmiş Badem
Beyaz Kuvertür Çikolata ile Kaplanmış Badem
1000 Gram

Royalmond İkili Aranjman

60% Badem Oranlı Badem Ezmesi
70% Kuvertur Çikolatalı Badem
İkisi bir arada.
1000 Gram.