YURT DIŞI HEDİYESİ

Farklı yerler, farklı insanlarla tanışmak ufuk açıcı. Peki yurtdışındakilere lezzetlerimizi tanıştıran bir elçi olmaya ne dersiniz?
Biraz daha bilgi
Farklı zevklerin hemfikir olduğu lezzet

Yurtdışına giderken yanınızda ne götürüyorsunuz? Veya size gelen yabancı misafire bir hediye vermek istediğinizde ne alıyorsunuz?
Royalmond, hem otantik badem ezmesi lezzetiyle, veya çikolatalı dinamik tonlara sahip Dark lezzetleriyle, şık doğaya saygılı metal kutusuyla, hangi zevke sahip olursa olsun, yabancı misafirlerinize veya yurtdışı misafirliklerinizde övgüleri toplamanızı sağlayacak hediye seçeneklerine sahip.

hola

kıtalar arası hediye

Sizi biraz doğa güzellikleri ile başbaşa bırakalım.
Çikolata veya şekere düşkünlük evrensel. Şeker yemeyen veya sevmeyen birisi çikolata düşkünü olabilir.

Ve kaynaşmak için en güzel hediyelerden biri tatlıdır.

Hep iddia ettiğimiz bir şey, Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir.

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir .

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur.Tek başına veya kahve ile harika gider.

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Kimyasal Katkı Yok. Bittikten sonra bile atmayacağı sizi hatırlayacağı doğaya saygılı metal kutusunda.
Yabancıya Hediye

Royalmond Dark

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Almond Rolls

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond Pearl

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem