YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ

LEZZETLİ BİRLİKTELİKLERE LEZZETLİ HEDİYE

St. Exupery “Hayat, bize öğretti ki, aşk birbirinin gözlerine bakmayı değil, aynı yöne bakmayı içeririr”
Exupery’nin bu lafını haklı çıkarırcasına birlikte yaşadığınız zamanları hatırlamak için yıldönümü ne güzel de bir fırsat. Tabi ki lezzetlerimiz de sevginizi pekiştirsin diye var.

İNCELE
Önce hemen şunu belirtelim. Bir yıldönümü, bir hediye ile geçmez ve bunu siz de biliyorsunuz.

O gün bir deneyim şeklinde olmalı. Küçük sürprizlerle başlamalı, daha sonra da asıl hediyeye vakit gelmeli ve bu hepsi bir ambiyans içerisinde gerçekleştirilmelidir.
Royalmond Lezzet kutuları, daima bu deneyimlere sığar. Çünkü çikolatasız, ağzın tatlanmadığı bir beynimizin rahatlamadığı bir yıldönümü eksiktir..

Yanında Royalmond u eksik bir bardak

YILLARIMIZDA YANIMIZDA OLAN O KİŞİYE

Sevgi kadar Lezzetli hediye

Çikolata, sevginizi kelimelerden daha iyi ifade eder..

Yani bir yıldönümü planlaması yapıyorsanız, Royalmond’u listeye eklemeniz gerekiyor. Peki listede başka neler olmalı? O kısım biraz sizin özgünlük ve kreatifliğinizle ilgili. Büyük hediyenizle araya serpiştirilmiş küçük sürprizlerle dolu bir yıldönümü yaşatabilirsiniz

Hep iddia ettiğimiz bir şey, Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir. 

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir . 

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur.Tek başına veya kahve ile harika gider.

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Kimyasal Katkı Yok. Bittikten sonra bile atmayacağı sizi hatırlayacağı doğaya saygılı metal kutusunda.
Yabancıya Hediye

Royalmond Dark

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Almond Rolls

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond Pearl

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem