Yıldönümü Hediyesi Fikirleri

 

Önce hemen şunu belirtelim. Bir yıldönümü, bir hediye ile geçmez ve bunu siz de biliyorsunuz. O gün bir deneyim şeklinde olmalı. Küçük sürprizlerle başlamalı, daha sonra da asıl hediyeye vakit gelmeli ve bu hepsi bir ambiyans içerisinde gerçekleştirilmelidir.

Royalmond Lezzet kutuları, daima bu deneyimlere sığar. Çünkü çikolatasız, ağzın tatlanmadığı bir beynimizin rahatlamadığı bir yıldönümü eksiktir.

 

Yani bir yıldönümü planlaması yapıyorsanız, Royalmond’u listeye eklemeniz gerekiyor. Peki listede başka neler olmalı? O kısım biraz sizin özgünlük ve kreatifliğinizle ilgili. Büyük hediyenizle araya serpiştirilmiş küçük sürprizler için Aşağıda size bazı olası önerileri yazıyoruz. Böylece seri mutlulukla dolu bir yıldönümü yaşatabilirsiniz:

İlk gününüzü anımsatır bir sahne veya bir obje ile çağrışımda bulunabilirsiniz. Bu o zaman üzerinize giydiğiniz bir kıyafet olabilir, o ilk gün ikinizin birden üzerinde konuştuğu bir sahnenin, manzararnın çizimi veya fotoğrafı olabilir.

 

İlk gününüzden beri konuştuğunuz ama bir türlü gerçekleştirmediğiniz UFAK bir şeyi gerçekleştirme ortamını oluşturabilirsiniz. UFAK olarak altını çiziyoruz: Böylece büyük hedefi gerçekleştirmek için bu ilk basamağınız olur

 

Deriden veya ince tahtadan yapılmış evinizin koordinatlarını içeren bir anahtarlık. Basit ama şık.

Beraber gittiğiniz yerleri, üzerinde işaretleyip tekrar anıları canlandıracağınız bir dünya haritası.

Sizi yalnızlık denizinden kurtaran partnerinize gönderdiğiniz bir notu içerir şişe. 

Bunlar küçük sürprizlerle dolu o gün için güzel seçenekler olabilir. 

Büyük sürpriz için mi? İlerleyen dönemlerde duyuru listemizde olanlar veya müşterilerimizle paylaşmayı düşünüyoruz. 😉

Verilebilecek Hediyeler

Ücretsiz Hizmetler & Fırsatlar

(İstanbul içinde) Sizin adınıza teslimat yapılması
(Diğer illerde ise) Gönderimin sizin adınızla gerçekleştirilmesi