İşlenmemiş Elmas

Royalmond Dive’in lezzetini en düzgün haliyle aktarmak için bilgisayar ekranından size bir tadımlık sunmamız gerekebiliyor. Bunun için teknoloji henüz yeterli değil.

Bitter Dive aynen işlenmemiş bir elmas gibi.Ham elmasın değerinin ortaya çıkması işlenme ile olur. Royalmond Dive’in lezzetini de ortaya çıkarmak size düşüyor. İşlemek için yapmanız gerekenler şunlar:

1. Adım) Önceliklerle bütün tad duyularınızın açık olması gerekir. Ağzınızda bir tad varsa, bir parça ekmek çiğneyerek ağzınızdaki tadı giderin.

2. Adım) Genzinizin açık olması çok önemli Grip, nezle, burun tıkanıklığı gibi bir durum olması halinde, lütfen tad operasyonunu başka zamana erteleyin.

3. Adım) Her biri özgün şekle sahip Dive tanelerinden birini alın.

4. Adım) Ağzınıza atın, 2-3 kez çiğnedikten sonra çikolatanın erimesini bekleyin.

5. Adım) Çikolata lezzeti boğazından aşağı doğru kayıp giderken, genzinizi fırından yeni çıkmış bademin aroması doldurmasıyla birlikte dive işleme operasyonu sona erecek .

Çağladan Royalmond Dive çikolata badem lezzetine dönüşüm

Çağladan Royalmond Dive a dönüşümün resmi

Bitter Dive

Royalmond Dive’in ilk Dive güzelliği Bitter Dive, bitter çikolata ve özel işlenmiş bademin beraberliğinden meydana geldi.[product id=”28889″]

White Dive

Royalmond Dive’in beyaz güzelliği White Dive, beyaz çikolata ve özel işlenmiş bademin beraberliğinden meydana geldi.[product id=”28888″]

Royalmond Dive Premium Çikolata Badem