BİR PAZAR YARIŞMASI

Hoş geldiniz!

3 tane junior kutumuz var. Bilmeyenler veya unutmuş olanlar için Junior kutumuz, 7cm çapında ve 4.5 cm yüksekliğinde 50 gramlık kutularımız. Her birine bir ürünümüzü koyduk, kapaklarını kapattık ve tepeden fotoğraflarını çektik. Yarışmamız:

Hangi kutunun içinde ne olduğunu bil, ödülü kazanma şansı yakala!

Uzun Açıklama

Hangisinin içinde ne olduğunu sırası ile tahmin etmeniz.

1- X ürünü
2- Y ürünü
3- Z Ürünü

Hatta işinizi süper kolaylaştırmak adına, içindekileri biz söyleyelim. Royalmond Badem ezmesi, Royalmond Bitter Dive, Royalmond White Dive. Size de sadece bunların sıralamasını tahmin etmek kalsın.

Ödül

Tahmin formuna yazarak sıralamayı doğru bilen 2 kişi, yeni yıl dolayısıyla hazırladığımız bu 3lü Junior setini kazanacak. Normalde mağazamızda satılmayan bu ürünün 3lü halini kargo bedeli bize ait olmak üzer göndereceğiz.

Kurallar

1 – Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti içindeki katılımcılara açıktır.

2 – Yarışmaya katılmak için @royalmondworld Instagram hesabını takip etmek gerekir. (Takip, istendiği zaman bırakılabilir.)

3- Ödül kazananı belirleme, 1,2 ve 3 numaralı kutuların içinde ne olduğunu doğru bilenler arasından rastgele çekiliş* usulüyle yapılacaktır.

4- Herkesin bir tahmin hakkı vardır. Birden fazla tahmin gönderen katılımcıların İLK gönderdiği tahmin değerlendirilmeye alınacak, diğer tahmin mesajları silinecektir.

5- Yarışmamıza 18 yaşından küçükler katılamaz.

6- Yarışmamıza, daha önceki yarışmalarımızda ödül kazanmış takipçilerimiz katılamaz.Katılsalar bile, isimleri çekiliş listesine konulmaz.

8 – Yarışma 11.12.2017 de sona erecek. 12.12.2017 de kazananlar açıklanacaktır.

9- Yarışmamıza katılanlar, eposta duyuru listemize üye olmayı kabul etmiş sayılır. (Ücretsizdir ve duyuru listesinden istendiği zaman çıkılabilir.)

Lütfen tahminlerinizi aşağıdaki Tahmin Formuna yazınız.

TAHMİN FORMU

Kazananlar yine bu sayfada duyurulacaktır.

YARIŞMANIN BİTİMİNE KALAN SÜRE

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)