Öğretmenler Günü Hediyesi

Öğretmenler günü hediyesi için nasıl bir hediye seçmelisiniz?

Okuyun

24 Kasım yaklaşınca, kimilei Öğretmenler Günü Hediyesi ne alsam diye düşünmeye başlar. Öğretmenler gününde en favori öğretmeninize, güzel bir jest yapmak ve güzel bir teşekkürler hediyesi isteyebilirsiniz.

Biliyor musunuz? Dünyada Öğretmenler Günü 5 Ekimde Kutlanır. Bize 24 Kasım’da kutlanmaktadır.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ VERMEK YASAL MI?

İlk önce bu soruyu cevaplamakta fayda var. Konuyla ilgili herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın diye, iyi niyetli hediye kapsamında düşünmemiz gerekmekedir.
Verilen hediye, doktor öğretmen veya vereceğiniz kimsenin size karşı davranışlarını, vicdanını kısıtlayıcı olmamalıdır.

Yanında Royalmond u eksik bir bardak

Genelde hediye denince akla kalem gelir. Sizce teşekkür hediyesi olarak çok fazla kalem almıyor mudur? Sizinkine sıra gelecek mi? Bizce bir yorgunluk kahvesi içerken yanında çikolatalı atıştırmalık güzel olacak abartı kaçmayacaktır.

Bizi yetiştirenler

Hangi tür Hediyeler Verilmez?

* Pahalı
* Cinsel çağrışımlı
* Canlı
temalar hediye olarak verilmemelidir.
Kendinizi hediye vereceğiniz yerine koyduğunuzda, sizi zor durumda bırakacak hediye almak istemeyeceğiniz durumları aklınıza getirerek, verilmeyecek türdeki diğer hediyeleri de bulabilirsiniz. Bu aynı zamanda öğretmeninizi de zor durumda bırakabilir.

Size veya çocugunuza okul yıllarınızda destek olan öğretmene, el yapımı, ağız tatlandırıcı bir hediye vermeye ne dersiniz?
Yorgunluk kahvesini içerken, kahvesiyle birlikte hediye ettiğiniz lezzetlerimizin keyfine varacak. Şık kutumuz da gözünün önünde sizi hatırlatacak.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ OLARAK NEDEN ROYALMOND?

Öğretmenler Günü hediyesi olarak alabileceğiniz bir sürü hediye var. Bizi tercih etmeniz için de bir kaç sebep var:

 

En risksiz seçim

Hep iddia ettiğimiz bir şey, hediye için Royalmond alabileceğiniz en güvenli risktir. 

Şu ana kadar 1000den fazla damak, lezzetimizin güzelliğini onaylamıştır.

Badem ezmelerimiz, Badem Ezmesi denince akla gelen Edirne’de ve elle yapılır. Kimyasal katkı bulundurmaz. 60% gibi yüksek badem oranına sahiptir . 

Yemeye başladığınızda duramadığınız, Dive lezzetlerimiz ise özel işlenmiş badem ve 70% kuvertür çikolatanın maskulen tonundan oluşur. Çikolatanın mutluluk verici ve yatıştırıcı tonu ile bademin enerji verici bileşeni harika bir hediye olur.

Doğaya saygılı metal kutumuz da, ufak eşyaları toplamak için süper işlev görür.

Prestijli ve Lezzetli Hediyeler

El yapımı. Kimyasal Koruyucu yok. Kimyasal Katkı Yok. Şık Muhafazası var.

Özel Teklif

alacağınız hediyede 20% İndirim

Aşağıdan seçeceğiniz ürünlerde %20 indirim.

 

Kupon Kodu:

tesekkurederim

ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYESİ SEÇENEKLERİ

Yabancıya Hediye

Royalmond BITTER DIVE

El yapımı, Bitter Çikolata & Badem

Royalmond Badem Ezmesi

Edirne'den El yapımı 60% Badem Oranlı Nefis Badem Ezmesi

Royalmond WHITE DIVE

El yapımı, Nefis Beyaz çikolata ile işlenmiş badem

Başkalarını da faydalandırın
Daha fazla hamile öğretmene hediye, lisede öğretmene hediye, öğretmen eşe hediye, öğretmen hediye kabul etmeli mi, öğretmen için hediye, öğretmen sevgili hediye, öğretmen sevgilime hediye, öğretmen sevgiliye hediye, öğretmene alınacak hediye, öğretmene alınacak hediye erkek, öğretmene anlamlı hediye, öğretmene en iyi hediye, öğretmene güzel hediye, öğretmene güzel hediye nedir, öğretmene hangi hediye alınır, öğretmene hatıra hediyeleri, öğretmene hazırlanabilecek hediyeler, öğretmene hazırlanacak hediyeler, öğretmene hediye, öğretmene hediye almak, öğretmene hediye bayan, öğretmene hediye çiçek, öğretmene hediye erkek, öğretmene hediye fikirleri, öğretmene hediye gönder, öğretmene hediye kurabiye, öğretmene hediye kutusu, öğretmene hediye ne alabilirim, öğretmene hediye ne alınır, öğretmene hediye ne olabilir, öğretmene hediye olarak ne alınır, öğretmene hediye seçenekleri, öğretmene hediye sepeti, öğretmene hediye sözleri, öğretmene hediye tavsiyeleri, öğretmene hediye vermek, öğretmene ilginç hediyeler, öğretmene manevi hediye, öğretmene mezuniyet hediyesi, öğretmene ne hediye, öğretmene ne hediye aldınız, öğretmene ne hediye alsam, öğretmene ne hediye verilir, ogretmene ozel hediye, ogretmene ozel hediyeler, öğretmene pahalı hediye, öğretmene sürpriz hediye, öğretmene sürpriz hediyeler, öğretmene teşekkür hediyesi, öğretmene unutulmayacak hediyeler, öğretmene uygun hediye, öğretmene veda hediyesi, öğretmene verilebilecek hediye, öğretmene verilebilecek hediyeler, öğretmene verilecek hediye, öğretmene yılbaşı hediyesi, öğretmenin hediye alması, öğretmenin hediye alması caiz mi, öğretmenin hediye kabulü, öğretmenler günü hediye, öğretmenler günü hediye fikirleri, öğretmenler günü hediye hazırlama, öğretmenler günü hediye paketi, öğretmenler günü hediye seçenekleri, öğretmenler günü hediye tavsiye, öğretmenler günü hediye tavsiyeleri, öğretmenler gününe hediye, öğretmenler hediye alabilir mi, öğretmenler için hediye yapımı, öğretmenlere toplu hediye, öğretmenlerin hediye alması yasak mı
Teşekkür Hediyesi

Kapat