Merhaba lezzet yolcusu,

Yeni yıl ilk haftasını bitirdi. Kimimiz 2018 başında kendisine sözler verdi. Ufak veya büyük kararlar aldı. “Bu yıl benim yılım olacak” lar “sigarayı bırakacağım” lar “spora yazılacağım” lar “daha çok çalışacağım” “daha çok dinleneceğim” ler “aileme daha çok vakit ayıracağım, iş iş iş nereye kadar” lar.

Bizim de 2018 için kendimizce planlarımız, hayallerimiz var. Planlar ve hayaller olmadan biz eksik oluruz. Olaylar planlarımız doğrultusunda gider mi, hayallerimize yaklaşacak şeyler yapabilir miyiz, planlar başarıya ulaşır mı, sonuc bizi tatmin eder mi bilmiyoruz.

Ama deneyeceğiz. Deneyimler yolculuğumuzun bizi inşa ettiğini unutmamaya çalışacağız. Ve şunu da biliyoruz: “En azından denedik ya” demek bile, ruhumuza gayet harika nefes aldırıcı serinlik verecek.

Sen de dene, sen de hayal et. Küçük olabilir, büyük olabilir, hayal kurmayı bırakma. Keyif verenin ve anıları oluşturanın, kahve sohbetlerini arkadaşlarınla sevdiklerinle sohbetleri oluşturacak olanın bunlar olacağını hatırla. Varış tek satırla biter, “Vardım” “Geldim” dersin biter. Ama asıl sohbet, yaşadıkların, yaşayamadıkların arasındaki yapıp yapamadıkların ve onların senin içinde oluşturduğu hissiyattan oluşur.

Yeni yıla da ağız tadıyla başlayalım diye Ocak ayının ilk iki haftasına özel indirimli fiyatlar hazırladık. Al ve kahven ve lezzetlerimiz eşlğinde biraz hayaller kur. Anın tadını çıkar.

Sevdiklerinle birlikte nice mutlu, sağlıklı, huzurlu, kardeşce bir 2018 diliyoruz.