2018 yılını ilk ayını geride bıraktık. Defterimizdeki planlardan birini de hayata geçiriyoruz.

Ne mi?

Sorduğunuz için teşekkürler hemen açıklayalım.

Şubat da ilk yılımızı doldurmuş olacağız. Sitemizi oluştururken kafamızdaki plan biraz içeriklerimizi okuduğunuz biraz da alışveriş yaptığınız bir site hazırlamaktı.

O yüzden içeriklerimizin arasına ürünlerin satın al butonlarını da koyuyorduk. Ancak sanırız bunun için biraz erken.

Alışveriş için gelen müşterilerimizin de bazen kafası karıştı, aradıklarını bulamadılar.

Sadece Alışveriş için gelen müşterimiz siteyi karışık bulduklarını aradıkları ürünü bulamadıklarının geri bildirimini verince, Biz de site ve alışveriş mağazasını ayırmaya karar verdik.

Royalmond.com yazıları ipuçlarını içeren kafe olmaya devam edecek. Yazınızı okurken yiyeceğiniz lezzetlerimizi de shop.royalmond.com dan alacaksınız.

Ocak Ayının Son haftasından bu yana hummalı bir şekilde yeni e-ticaret sitemizle uğraşıyorduk. Ancak buna değdiğini Alışveriş odaklı ziyaretçilerimizi mutlu edeceğini düşünüyoruz.
Gördüğünüz aksaklıkları lütfen bize bildiriniz.Tamamlandı mı? Ah hiç bir şey hiç bir zaman tamamlanmaz tabi ki. 🙂 Kaizen ve agile diye iki kelime kullanacağız burada.

Yeni siteye hesaplarınızı aktarmadık maalesef. O yüzden bir seferliğe mahsus olmak üzere tekrar hesap açmanızı rica edeceğiz.

Royalmond sitemizi Şubat ayında açmıştık. İlk yılımızı bitirmenin mutluluğu ile ilk yıl dönümüne özel süper -harbi süper- indirimler yaptık. Şubat sonuna kadar bu fırsatı değerlendirin deriz. Tabi ki shop.royalmond.com’da.

Ve son olarak, güller kırmızı, çilek kırmızı. Yeni özel serimizin kapağı kırmızı. Adı da “Royalmond Kırmızı”. Instagram’da Kırmızı rengin güzelliğini gösterir bir çok görsel paylaşacağız. Instagram profilimiz biraz kızaracak. Hazır olun. 🙂

Siteyi hazırlarken, Icehouse’un 40. yıl konserini ve diğer konserlerini kaç kere dinlediğimizin sayısını unuttuk.

Bu yazımızı da onların, DVD kapanış şarkısı ile bitirelim.

“Street Cafe”

Bir sonraki blog yazısında görüşmek üzere,